Avaleht
Teenustrükk
Materjal
Mõõdud
Tooted
Hinnakiri
Kontakt
Materjal

Termo ECO või Termo TOP
On valge paberetikett. Mõeldud toodete markeerimiseks, mida kasutatakse lühikest aega. Kiri tuhmub päikese ja kuumuse käes. Sobib toodetele, mida hoitakse kuivas kohas. Kirja trükkimine etiketile toimub kuumutamise teel.
Mõõtude tabel

Transfer Matt
Valge matt paberetikett. Sobib toodetele, mida hoitakse kuivas kohas. Kiri püsib peal pikemat aega, on selgem ning loetavam, kui eelnenud materjali puhul. Kiri kantakse etiketile värvilindi abil.
Mõõtude tabel

Raflacoat, Raflasilk
Valge läikiv paberist kleebisetikett. Sobib toodetele, mida säilitatakse kuivas kohas. Kiri püsib peal pikka aega ning on selge, kiri kantakse peale värvilindi abil.
Mõõtude tabel

Pe White
Valge plastiketikett, on võimalik teha nii kemikaalide kui veekindlaid. Kiri püsib peal pikka aega, on loetav ja selge, kantakse peale värvilindi abil.
Mõõtude tabel

Eriotstarbelised kleebised

Garantii kleebised. Kleebised on halli värvi ning kleebise tagumisel küljel on malelaud. Peale tootele paigaldamist ei ole kleebist võimalik tervelt eemaldada - tagumisel küljel paiknev malelaud rebeneb ning jääb tootele. Kasutatakse peamiselt elektroonilistel toodetel tagamaks, et kliendid toodet ise lahti ei võtaks, peale kleebise rikkumist tootele enam garantii ei kehti.
Mõõtude tabel

Plastikust etiketid laboritele, elektoonika- ja elektriseadmetele. On tugevad ja vastupidavad, püsivad kaua ning kannatavad ka ekstreemseid tingimusi (väga külm ja kuum temperatuur, kemikaalid jne). Võimalikud värvid hõbedane ja valge.
Mõõtude tabel